Een museumbezoek is leuker in je eigen taal. Daarom organiseren we, speciaal voor mensen met een auditieve beperking, rondleidingen door het museum in Nederlandse Gebarentaal (NGT). Op zaterdag 14 november 2026 om 10.30 uur en 6 februari 2027 om 14.00 uur ontdek je samen met museumdocent Bea Bouwmeester de tentoonstelling REDBAD: de legendarische koning.
Datum: Zaterdag 14 november 2026 om 10.30 uur en 6 februari 2027 om 14.00 uur
Prijs: €7,- (excl. museumentree, deze is 17,50. Heb je een Museumkaart, Vriendenloterij VIPkaart of ben je onder de 18? Dan is entree gratis.)
Aanmelden via de ticketpagina van het Fries Museum (selecteer de gewenste datum)
Wij willen graag dat iedereen die het wil, ongeacht je persoonlijke situatie, mee kan doen met onze activiteiten. Heb je bijvoorbeeld behoefte aan een gereduceerd tickettarief of ben je benieuwd of een activiteit ook aansluit bij je zorgbehoefte? Neem dan contact met ons op via activiteiten@friesmuseum.nl
Een museumbezoek zonder prikkels? Speciaal voor bezoekers die snel overprikkeld of moe zijn faciliteren we graag een prikkelarm museumbezoek. Op aanvraag van een prikkelarm bezoek, openen we de deuren van het museum een uur eerder. Kijk hier voor meer informatie: toegankelijkheid fries museum